Piłkarze Pogoni Szczecin zmierzą się w Kołobrzegu z Kotwicą. Będzie to mecz drugiej tury rundy wstępnej Pucharu Polski. W barwach Pogoni nie zagra Piotr Petasz.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Piłkarze Pogoni Szczecin zmierzą się w Kołobrzegu z Kotwicą. Będzie to mecz drugiej tury rundy wstępnej Pucharu Polski.

W barwach Pogoni nie zagra Piotr Petasz. Zawodnik po otrzymaniu czerwonej kartki w pierwszej rundzie wstępnej musi pauzować przez dwa kolejne spotkania.

W zespole Kotwica występują dwaj byli piłkarze portowej jedenastki Piotr Dubiela i Jakub Zawadzki. Trenerem zespołu jest były szkoleniowiec juniorów Pogoni Maciej Kiszkiel.

Podopieczni trenera Piotra Mandrysza mają we wtorek szansę na rehabilitację po sobotniej ligowej porażce w Gorzowie Wielkopolskim z GKP.

Mecz piłkarzy Kotwicy z Pogonią Szczecin w Pucharze Polski rozpocznie się o we wtorek godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Śliwińskiego w Kołobrzegu.

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!