Po niesamowitym spotkaniu rundy wstępnej Pucharu Polski Pogoń Szczecin pokonała w Kołobrzegu Kotwicę 7:5. Do przerwy Kotwica prowadziła 2:1. Gole zdobyli Józef Misztal i Gracjan Szymański.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Po niesamowitym spotkaniu rundy wstępnej Pucharu Polski Pogoń Szczecin pokonała w Kołobrzegu Kotwicę 7:5.

Do przerwy Kotwica prowadziła 2:1. Gole zdobyli Józef Misztal i Gracjan Szymański. Gola dla Pogoni zdobył Josef Petrik.

W drugiej za sprawą Misztala i Adama Frączczaka gospodarze prowadzili już 4:1. Kolejne dwa gole zdobyli dla Pogoni Krzysztof Przytuła i Piotr Dziuba (3:4). Dwie minuty przed końcem Jarosław Urbańczyk dał Kotwicy prowadzenie 5:3.

W końcówce regulaminowego czasu gry Khaddy Kazzady strzelił na 4:5. Natomiast w doliczonym czasie z rzutu wolnego do remisu doprowadził Maksymilian Rogalski.

W dogrywce górą byli już piłkarze Pogoni. Zwycięstwo zapewniły im gole Piotra Prędoty i Dziuby. Mecz zakończył się zwycięstwem Szczecina 7:5.