Pogoń Szczecin na trzecim miejscu [ZDJĘCIA]

Tomasz Turczyn
Pogoń Szczecin grała w białych strojach, Korona Kielce na czerwono - żółto
Pogoń Szczecin grała w białych strojach, Korona Kielce na czerwono - żółto FOT.T.TURCZYN
Pogoń Szczecin po czterech kolejkach zajmuje trzecie miejsce w tabeli ekstraklasy z dorobkiem 8 punktów. Prezentujemy zdjęcia z wyjazdowego meczu portowców z Koroną Kielce zakończonego wynikiem 2:2. Pogoń gra w białych strojach.

Trenerem Pogoni Szczecin jest Dariusz Wdowczyk, który w Kielcach ze spokojem śledził przebieg meczu choć Pogoń najpierw przegrywała 1:0, aby później wyrównać. 1:1 było do przerwy. W II połowie niefortunna interwencja bramkarza gości dała prowadzenie Koronie, ale w końcówce Pogoń - po strzale z rzutu wolnego wyrównała.

Korona Kielce - Pogoń Szczecin 2:2 (1:1)

1:0 - Jacek Kiełb 28'
1:1 - Hernani 33'
2:1 - Paweł Golański 48'
2:2 - Maksymilian Rogalski 85'

Składy:

Korona Kielce: Vytautas Cerniauskas - Paweł Golański (65' Kamil Kuzera), Piotr Malarczyk, Boliguibia Ouattara, Leandro - Paweł Sobolewski, Kyryło Petrow (55' Bartosz Kwiecień), Vanja Marković, Jacek Kiełb (79' Marcin Cebula), Michał Janota - Przemysław Trytko.

Pogoń Szczecin: Radosław Janukiewicz - Sebastian Rudol, Wojciech Golla, Hernâni, Mateusz Lewandowski - Adam Frączczak, Rafał Murawski, Mateusz Matras (72' Maksymilian Rogalski), Takuya Murayama (52' Patryk Małecki) - Marcin Robak, Łukasz Zwoliński (60' Jakub Bąk).

Żółte kartki: Boliguibia Ouattara, Bartosz Kwiecień, Leandro (Korona).