Cycle Chic (elegancja rowerowa) to trend jeżdżenia na rowerze w normalnym, na ogół eleganckim ubiorze. Zwolennicy tego trendu motywują go tym, że rower we współczesnej kulturze miejskiej nie służy jedynie dla jazdy sportowej, w sportowych strojach, ale jest też wygodnym środkiem codziennej komunikacji i transportu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Gdzie zobaczysz rowerową elegancję, dowiesz się o ciekawych modnych dodatkach do roweru?

www.rowerowy.szczecin.pl/cyclechic

Jeśli chcesz z nami tworzyć blog, masz czujne oko – wypatruj eleganckie rowerzystki i rowerzystów na ulicach Szczecina i wysyłaj fotki na rowerowy.szczecin@gmail.com! Zapraszamy!

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

helena

legancko-na rowerze. Cieszę się bardzo,że na naszych szczecińskich ulicach widać eleganckie rowerzystki. Sama jeżdzę rowerem codziennie do pracy ubrana ( niezależnie od pogody i pory roku) w garsonkę, spódnicę , w buty na obcasach...czuję się wspaniale. Ale my " elegancekie rowerzystki" nie mamy łatwo na drodze.... brak ścieżek rowerowych , żle oświetlone boczne ulice i ogromne na na nich kałuże! Do tego lekzeważący nas rowerzystów kierowcy samochodów! Doskwiera także zbyt mała ilość rowerowych parkingów. Mimo wszysktich tych niedogodności, zachęcam do takiego sposobu poruszania się po mieście, to doskonały relaks. Jak będzie nas więcej to wreszcie może nas władze zauważą i zaczną realizować nasze potrzeby !!!
Pozdrawiam, H.