Pałac Młodzieży zaprasza na bezpłatne przedstawienia dla dzieci Pałac Młodzieży zaprasza na bezpłatne przedstawienia dla dzieci

Pracownia Teatralna pod opieką artystyczną Iwony Faj, zaprasza w ... (© Alicja_MR)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pracownia Teatralna pod opieką artystyczną Iwony Faj, zaprasza w lutym na trzy przedstawienia.

3 lutego 2014 r. o godz.17.00 w auli Pałacu Młodzieży odbędzie się spektakl warsztatowy pt.”Kot w butach” wg J. Brzechwy, w wykonaniu grupy teatralnej ALLA BREVE.

Jest to opowieść o niezwykłej przyjaźni, wzajemnym szacunku i zaufaniu, o zwierzęcym sprycie i wielkiej miłości od pierwszego wejrzenia…

W poniedziałek, 10 lutego na scenie zaprezentują się kolejne grupy teatralne. O godz.17.30 zapraszamy na sztukę I.Poczopko pt. „Sześciu zawsze sobie radę da” w wykonaniu grupy FANABERIA. Będzie to opowieść o wygnanym Żołnierzu, który podejmując wędrówkę przez świat, spotyka na swej drodze uzdolnionych różnorako ludzi. Co z tych spotkań wyniknie i jak skończą się przygody dzielnego Żołnierza?

O godz. 18:30 grupa teatralna DELL` ARTE zaprasza na spektakl pt.”Prządka” wg „Legend bańskich” ks. B. Kanta. Jest to mroczna opowieść o pewnej pojawiającej się zjawie, która sieje postrach wśród okolicznych mieszkańców. Wszelkie sposoby przegonienia ducha nie dają rezultatów. Wreszcie do akcji wkracza miejski kat, który podejmuje się niebezpiecznego wyzwania. Jak skończy się ta opowieść? Czy mieszkańcom uda się uwolnić od Prządki?

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!