Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia wykonane za pomocą tylnego aparatu w smartfonie Apple iPhone 7 Plus. Zobaczcie czy faktycznie są tak dobre, jak się tego spodziewano.

Serwis SI.com podzielił się ze światem pierwszymi zdjęciami, wykonanymi za pomocą nowego aparatu zastosowanego w smartfonie Apple iPhone 7 Plus. Urządzenie posiada teraz optyczną stabilizację obrazu oraz podwójny obiektyw - jeden z nich jest teleobiektywem korzystającym z zoomu optycznego.

Poniżej publikujemy zdjęcia wykonane za pomocą kamerki 12 Mpix w iPhone 7 Plus. Jak je oceniacie? Nam wydaje się, że kolory są nieco przejaskrawione, przez co zdjęcia zrobione na meczu NFL wyglądają jak żywcem wyjęte z gry komputerowej. Warto jednak wziąć pod uwagę, że nie są to zapewne zdjęcia wykonywane w formacie zapisu RAW, który to oferuje nowy aparat.

Zobacz zdjęcia na: Conowego.pl

Sprzęt

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!