W sieci pojawiło się stworzone przez wytwórnię ILM (IndustrialLight& Magic) wideo, które pokazuje, w jaki sposób prezentują się kulisy tworzenia efektów komputerowych dla filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy.

Wytwórnia IndustrialLight& Magic (ILM) opublikowała krótkie wideo, w którym pokazuje, w jaki sposób stworzyła efekty wizualne dla filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. Podobne, nieautoryzowane wideo ukazujące kulisy powstawania efektów specjalnych pojawiło się w sieci kilka miesięcy temu, ale szybko zostało z niej usunięte.

Film pokazuje wybrane sceny z VII części Gwiezdnych Wojen, ułożone chronologicznie. Zobaczycie w nich zarówno pustynną planetę Jakku, jak i wnętrze Gwiezdnego Niszczyciela oraz kilka innych miejsc. Wiele ujęć kręcono w studiu, tylko z udziałem aktorów oraz efektów praktycznych w formie makiet, a ich otoczenie uzupełniano komputerowo. Niemniej, często wewnątrz komputerów tworzono całe kadry. Zobaczcie sami!

Zobacz wideo na: Conowego.pl

Top nowości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!