225 osób weźmie udział w szkoleniach dla osób, które będą pomagać załogom podczas zlotu żaglowców The Tall Ships’ Races 2007 w Szczecinie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
21 i 22 kwietnia (sobota i niedziela) w auli Łaskiego Akademii Morskiej oficerowie łącznikowi dowiedzą się, jakie będą ich obowiązki. M.in. będą informować o miejscach, które warto zobaczyć w naszym mieście. Pomogą zaopatrzyć się w prowiant i przedmioty niezbędne do dalszej żeglugi. Powiedzą gościom, gdzie i jakie imprezy odbędą się w tym czasie w Szczecinie. Dlatego też każdy z wolontariuszy musi znać język obcy w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę z żeglarzami z innych państw.

Uczestnicy szkolenia wysłuchają także wykładu o historii regat The Tall Ships’ Races, i obejrzą film zlocie. Nie zabraknie zajęć poświęconych przepisom paszportowym i granicznym obowiązującym w Polsce.

Przypomnijmy, że nabór na oficerów łącznikowych odbył się jesienią ubiegłego roku. Wtedy spośród 300 kandydatów wybrano 225 osób.

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: