Zachęcamy grupy młodzieży, uczniów, nauczycieli i pedagogów do skorzystania z warsztatów proponowanych przez Stowarzyszenie POLITES.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Chcielibyście zająć się budowaniem zespołu, poszerzyć umiejętności komunikacji i asertywności? Chcielibyście poznać narzędzia obywatelskiej aktywności, dowiedzieć się o możliwościach aktywnego, ciekawego wolontariatu? Zgłoście się do nas!

Proponujemy przeprowadzenie bezpłatnych warsztatów (w dowolnym miejscu woj. zachodniopomorskiego) na któryś z powyższych tematów bądź zaproponowany przez Was samych. Trenerzy Regionalnego Centrum Wolontariatu przy Stowarzyszeniu POLITES z chęcią odwiedzą Was dzięki dofinansowaniu projektu "Wiem - chcę - działam! Rozwój wolontariatu w woj. zachodniopomorskim" przez Zachodniopomorski Urząd Marszałkowski.

Celem naczelnym projektu jest wzrost wiedzy młodych ludzi nt. aktywnego obywatelstwa oraz ćwiczenie umiejętności wzmacniających postawy pro obywatelskie oraz zaangażowanie w kształtowanie rzeczywistości wokół.

Pełną informację można znaleźć tutaj (link)Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!