Spółka Tramwaje Szczecińskie podpisała umowę na zmodernizowanie torowisk na placu Kościuszki. Wymienione zostaną też słupy i sieć trakcyjna. Jak poinformowała w wypowiedzi dla Radia Szczecin zastępca dyrektora spółki ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Spółka Tramwaje Szczecińskie podpisała umowę na zmodernizowanie torowisk na placu Kościuszki. Wymienione zostaną też słupy i sieć trakcyjna.

Jak poinformowała w wypowiedzi dla Radia Szczecin zastępca dyrektora spółki Krystyna Gawrońska: "Wykonawcą jest firma z Poznania, która w ciągu 30 dni musi opracować projekty wykonawczy i organizacji ruchu. Ten drugi musi być uzgodniony z Zarządem Dróg i Transportu Miejskiej"

Pod koniec września dowiemy się jak będzie wyglądała organizacja ruchu w tym miejscu. Wiadomo jednak, że prace będą prowadzone tylko w weekendy. Wówczas tramwaje zastąpione zostaną przez autobusy. Ma to na celu jak najmniejsze utrudnienia w ruchu.

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!