Znasz języki i nie możesz znaleźć pracy? Twoja praca jest monotonna i nikt Cię nie docenia? Czujesz, że marnujesz swoje umiejętności i odkładasz ambicje na później? Dołącz do STREAM INTERNATIONAL!

 •  
 •  

  Podziel się na Twitterze

 •  

  Skomentuj

 • Masz zdjęcie do tego tematu?

  Wyślij
  com/a/img194/8324/ixug.jpg" alt="" width="100%" />

  Stream International Sp. z o.o. jest międzynarodowym liderem w dynamicznie rozwijającej się branży obsługi klienta. Specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej, jakości wsparcia technicznego globalnym liderom rynku technologii informatycznych, telekomunikacyjnych oraz elektroniki użytkowej. Dzięki stale rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi wsparcia technicznego, ciągle się rozwija.
  W czerwcu 2005 roku została otworzona filia firmy w Polsce, w Szczecinie. Jest to pierwszy oddział spółki powstały w Europie Środkowowschodniej.

  Aktualnie oddział w Szczecinie zatrudnia blisko 260 osób, które z powodzeniem wspierają światowych producentów branży IT i elektroniki.

  Do tej pory firma kładła nacisk głównie na język niemiecki, ale wraz jej szybkim rozwojem poszerzamy swoją ofertę otwierając się na język włoski, francuski i czeski, nie zaprzestając jednak rekrutacji na język niemiecki.

  Obecnie Stream prowadzi rekrutację na kolejne 20 stanowisk pracy. Lokalizacja firmy w samym centrum Szczecina jest atrakcyjna dla osób z każdej części miasta. Ale nasi pracownicy pochodzą nie tylko z województwa, ale z różnych części globu. Szeroki pakiet socjalny i atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz nieprzeciętnie przyjemna atmosfera panująca w tym międzynarodowym zespole to cechy wyróżniające firmę na tle innych korporacji, które otworzyły działalność na przełomie ostatnich lat w naszym regionie. System motywowania i nagradzania pracowników sprawia, że praca nigdy nie staje się rutynowa i monotonna.

  Jeżeli władasz językiem włoskim, francuskim, czeskim, niemieckim, a podstawy obsługi komputera nie są Ci obce lub znasz kogoś, kto umiejętnie posługuje się jednym z tych języków nie czekaj, aż Twoje miejsce zajmie ktoś inny. Zadbaj o to, aby Twoja praca była wyjątkowa i dołącz do naszego zespołu.


  www.stream-in-stettin.de/new/Kariera/Dolacz_do_nas

  Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin