Szczecin wraz z niemieckim miastem Schwedt będą gościć uczestników 21. Młodzieżowych Bokserskich Mistrzostw Europy Mężczyzn 2009. Otwarcie zawodów odbędzie się 16 sierpnia o godz.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Szczecin wraz z niemieckim miastem Schwedt będą gościć uczestników 21. Młodzieżowych Bokserskich Mistrzostw Europy Mężczyzn 2009.

Otwarcie zawodów odbędzie się 16 sierpnia o godz. 10:00 w niemieckiej hali „Neue Zeit”. Pierwsza tura zmagań młodych pięściarzy odbędzie się w Niemczech. Walki finałowe oraz uroczyste zamknięcie mistrzostw odbędą się 22 sierpnia o godz. 11:00 w Szczecinie.

Młodzieżowe Bokserskie Mistrzostwa Europy Mężczyzn w Szczecinie to drugie obok Turnieju Felixa Stamma tak ważne zawody amatorskiego boksu w 2009 r. w Polsce. Rywalizować w nich będzie ponad 200 zawodników z 34 krajów Europy. Zmagania drużyn można będzie zobaczyć w hali Szczecińskiego Domu Sportu i niemieckiej „Neue Zeit”.

Wśród startujących nie zabraknie naszych krajowych reprezentantów, we wszystkich kategoriach wagowych. Szczecin reprezentować będą: Paweł Nowak, (Bokserski Klub Sportowy Olimp Szczecin) oraz Sebastian Zacharski (BKS Sztorm). Dla młodych pięściarzy szczecińskie zawody będą kolejnym krokiem do uczestnictwa w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012r.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!