Ruszyła kolejna edycja plebiscytu sygnowanego przez Polską Organizację Turystyczną na Najlepszy Produkt Turystyczny 2011 roku. Jaka atrakcja zdobędzie tytuł, zadecydują Internauci.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do konkursu zakwalifikowały się 44 atrakcje turystyczne z całej Polski. Szczecin reprezentuje Muzeum Techniki i Komunikacji – Zajezdnia Sztuki, a województwo zachodniopomorskie przelewicka oranżeria z kolekcją roślin śródziemnomorskich czy projekt „Kajakiem do morza”.


Głosy oddawać można za pośrednictwem stronywww.produkt-turystyczny.otowakacje.pl przez 4 tygodnie, do 17 października. Nagrodą dla zwycięzcy jest internetowa kampania reklamowa o wartości 50 000 zł, która zostanie przeprowadzona na stronach polskich serwisów aukcyjnych i ogłoszeniowych, należących do Grupy Allegro. Nagrody czekają również na samych głosujących – wśród Internautów rozlosowane zostaną: aparaty fotograficzne Canon, zestawy przewodników weekendowych po Polsce Wydawnictwa Pascal, iPody Shuffle 2 GB oraz plecaki Hannah.


W zeszłym roku konkurs dostarczył nam dużo emocji, bo rywalizacja była bardzo zacięta. Przez pierwszy tydzień głosowania łeb w łeb szły akcja Poznań za pół ceny oraz śląski Szlak Orlich Gniazd, który ostatecznie zwyciężył w plebiscycie, zdobywając niemal jedną czwartą wszystkich głosów – relacjonuje Katarzyna Nowaczyk, dyrektor serwisu otoWakacje.pl. – Również w tym roku Internauci będą mieli trudny wybór. Wśród kandydatów na najlepszy produkt turystyczny roku znajduje się naprawdę wiele ciekawych atrakcji.

Co roku Polska Organizacja Turystyczna (POT) nadaje polskim atrakcjom turystycznym certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego. Wybór Internautów jest wirtualną kontynuacją plebiscytu organizowanego przez POT.

Więcej informacji na www.produkt-turystyczny.otowakacje.pl

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!