Poczytaj nowy MM Trendy Poczytaj nowy MM Trendy

Poczytaj nowy MM Trendy (© Andrzej Szkocki)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od 3 lutego dostępny jest nowy magazyn MM Trendy. Na okładce znajdziemy aktora, muzyka, poetę i radiowca Konrada Pawickiego, który opowiedział o swoich rolach, początkach w radiu i czasach, kiedy nosił długie włosy.

To już dziesiąte wydanie MM Trendy. Bezpłatny, lifestylowy miesięcznik ukazuje się w naszym mieście od kwietnia 2013 roku.

- W najnowszym, lutowym wydaniu MM Trendy na 60 stronach znajdziemy ciekawe artykuły, wywiady, zapowiedzi imprez i relacje z ważnych gali, wystaw i pokazów - mówi Jarosław Jaz, redaktor naczelny MM Trendy. - Bohaterem wydania jest aktor, muzyk, poeta i radiowiec Konrad Pawicki, który opowiedział o swoich różnych rolach - zarówno tych teatralnych, jak i życiowych.

Zobacz więcej: Męski i zabójczo przystojny. Konrad Pawicki nową "dziewczyną z okładki" MM Trendy [WIDEO, ZDJĘCIA]


Na łamach magazynu znajdziemy także rozmowę z aktorką Anną Cieślik, propozycje na walentynkowe prezenty, wywiad ze świeżym muzycznym duetem Oho!Koko i piękne wnętrza mieszkania na Gumieńcach.

Ponadto MM Trendy zajrzało do szafy piosenkarki i właścicielki restauracji - Sylwii Kowalczyk, spotkało się z paniami w Bene Sport Centrum podczas Dnia na Szpilkach i przejechało się wersją wyścigową golfa szóstej generacji, w którym kierowca Jakub Litwin zdobył tytuł wicemistrza Volkswagen Castrol Cup.

Tylko w lutowym MM Trendy zobaczyć można najnowszą kolekcję szczecińskiego projektanta mody, mieszkającego obecnie w Berlinie - Michała Marczewskiego.

MM Trendy można znaleźć w ponad 250 miejscach w mieście: w kawiarniach, restauracjach, salonach urody, biurach podróży i innych.


Zobacz, gdzie znajdziesz nasz bezpłatny magazyn »


Czytaj również on-line:
MM Trendy. Szczecin | Styl | Moda | Kultura. Serwis »


Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

o (gość)

Okładka. Na okładce powinna być ta pani ze zdjęcia, rozdająca gazetę - może w następnym numerze? ;)