Pradawnego pucharu w ZUW będą szukać dzisiaj (8.08.2011) dzieci biorące udział w półkoloniach w Szkole Podstawowej nr 61 w Szczecinie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Skradziono pradawny puchar projektanta urzędu Paula Kieschke. Złodziej, chociaż uciekł, ukrył skarb na terenie urzędu. Ten, kto podąży jego śladami nie tylko dobrze pozna gmach, ale i odnajdzie zaginiony puchar – tak wygląda początek fabuły kolejnej gry, w której wezmą udział dzieci z półkolonii.

Osiem pięcioosobowych zespołów będzie poruszać się po budynku z przewodnikiem, który przekaże uczestnikom informacje dotyczące historii gmachu oraz administracji państwowej. Dodatkowo zespoły będą miały do rozwiązania 15 zadań i łamigłówek, sprawdzających zdobytą wiedzę w praktyce.

Gra „Zaginiony puchar” jest drugą z serii grą fabularną odbywającą się wyłącznie w ZUW. Kolejna edycja gry planowana jest w drugiej połowie sierpnia. Gra jest finansowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013 „Rewitalizacja elewacji budynku ZUW w Szczecinie”.Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!