W dniach od 20 do 23 sierpnia br. odbędzie się - VI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych Borne Sulinowo 2009. Zlot militarny w Bornem Sulinowie w tym roku jest pod hasłem "Gąsienice i podkowy".

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W dniach od 20 do 23 sierpnia br. odbędzie się - VI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych Borne Sulinowo 2009.

Zlot militarny w Bornem Sulinowie w tym roku jest pod hasłem "Gąsienice i podkowy". Impreza rozpocznie się o 16 paradą pojazdów militarnych. Poza tym wielką atrakcją będzie wystąp zespołów Ira i Spitfire. A także zobaczyć będziemy mogli jarmark militarny, szarżę kawaleryjską w wykonaniu 8. Pułku Strzelców Konnych i bitwę ułanów.

Uczestnikami Zlotu mogą być osoby pełnoletnie, występujące w stosownym umundurowaniu, posiadające pojazdy wojskowe. Dopuszcza się udział pojazdów wojskowych po różnych przebudowach, o ile nie zatraciły militarnego wyglądu. Właścicielom, bądź innym dysponentom pojazdów, mogą towarzyszyć inne osoby pod warunkiem, że są odpowiednio umundurowane. W zlocie udział brać mogą Grupy Rekonstrukcji Historycznej, bez pojazdu.

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!