Koszalin: Spotkanie w ramach programu "Pro Futuro - Na Przyszłość, Młodość Bez Narkotyków" [ZDJĘCIA]

W poniedziałek (17.12.2012) w sali konferencyjnej Urzędu Miasta W Koszalinie odbyło się spotkanie w ramach programu „Pro Futuro – Na Przyszłość, Młodość Bez Narkotyków". Przy tej okazji odbył się konkurs na najlepszy plakat o tematyce "Młodość bez narkotyków".

Udział w panelu dyskusyjnym wzięli koszalińscy policjanci, pedagodzy szkolni i specjaliści zajmujący się na co dzień problematyką narkomanii.

W ramach całego programu funkcjonariusze koszalińskiej komendy zorganizowali cykl spotkań profilaktycznych wśród młodzieży szkolnej z naszego miasta. Policjanci przede wszystkim edukowali uczniów, podnosząc ich świadomość na temat zagrożeń i niebezpieczeństw jakie niesie za sobą zażywanie środków odurzających.

Na sali Urzędu Miasta, zastępca Prezydenta Miasta Koszalina Pan Przemysław Krzyżanowski wręczył nagrody laureatom konkursu plastycznego, zorganizowanego w ramach programu. Tematem konkursu, w którym udział wzięli uczniowie z koszalińskich szkół, było przygotowanie plakatu o tematyce „Młodość bez narkotyków". Wyróżnione zostały uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 7, Gimnazjum nr 9 i Computer College w Koszalinie.

Więcej na temat

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię