Prezydent Miasta Szczecin ogłasza konkurs na opracowanie studialne urbanistyczno-architektonicznej koncepcji zagospodarowania turystycznego, rekreacyjnego i komunikacji wodnej na terenie Miasta Szczecin – Szczecin nad wodą.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Przedmiot konkursu jest opracowanie studialne urbanistyczno-architektonicznej koncepcji zagospodarowania turystycznego, rekreacyjnego i komunikacji wodnej na terenie Miasta Szczecin – Szczecin nad wodą. Uczestnikami konkursu mogą być osoby fizyczne legitymujące się uprawnieniami do projektowania w zakresie architektonicznym bez ograniczeń, lub uprawnieniami urbanistycznymi, architekci, architekci krajobrazu i urbaniści, nie posiadający powyższych uprawnień, a także studenci kierunku urbanistyka i architektura oraz architektury krajobrazu, spełniać winny dodatkowo następujący wymóg czyli złożyć wniosek o dopuszczenie do udziału w konkursie zgodnie z wymaganiami zawartymi w regulaminie konkursu.

Termin składania prac konkursowych – do 10 listopada 2009 r. w godz. od godz. 10.00 do godz. 16.00 w siedzibie Zamawiającego (sala P04).


Szczegółowe informacje pod adresem: http://bip.um.szczecin.pl

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!