40-letni Oleksandr T. i 33-letni Oleg B., obywatele Ukrainy, 12 sierpnia 2009 roku zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy Morskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki SG w Kołobrzegu po tym, jak funkcjonariusze w ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
40-letni Oleksandr T. i 33-letni Oleg B., obywatele Ukrainy, 12 sierpnia 2009 roku zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy Morskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki SG w Kołobrzegu po tym, jak funkcjonariusze w ramach ochrony szlaków komunikacyjnych skontrolowali w Rymaniu (woj. zachodniopomorskie) podróżnych jadących autokarem do Hiszpanii.
Zatrzymani cudzoziemcy posiadali wizy krajowe i poświadczenia o zamiarze powierzenia pracy wystawione przez jedną z gdańskich spółek. Do firmy tej się jednak nie zgłosili, wykupili bilet autobusowy do Madrytu i udali się w podróż. Komendant Placówki SG wydał im decyzje o unieważnieniu wizy i zdecydował o ich osadzeniu w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. Wszczęta została wobec nich procedura wydaleniowa z terytorium naszego państwa.

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!