W nocy z piątku na sobotę ktoś uszkodził prawie 30 samochodów w centrum Szczecina. Policja bada sprawę.

AktualizacjaMężczyznę zatrzymano w sobotę po południu. W niedzielę zostanie przesłuchany.

Sprawca to młody mieszkaniec Polkowic. Jak powiedziała nam podkom. Mirosława Rudzińska z KWP w Szczecinie, funkcjonariusze mają pewność, że to właśnie on zniszczył 27 samochodów w centrum Szczecina.

Przypomnijmy, w nocy z piątku na sobotę, 27 aut zaparkowanych przy al. Wojska Polskiego tuż obok pl. Zgody zostało porysowane i poprzebijano w nich koła. Policjanci od rana prowadzili swoje działania, dzięki którym udało się złapać sprawcę.

- Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy - mówi Rudzińska. - Zostanie zastosowany wobec niego policyjny areszt. Dopiero jutro będzie możliwość przeprowadzenia czynności z jego udziałem.

Do zatrzymania doszło w godzinach popołudniowych. Więcej informacji w sprawie poznamy w najbliższych dniach

____________________________________________________________________________________


- Dziś w nocy ktoś uszkodził ok. 50 samochodów przy al. Wojska Polskiego (między pl. Zgody a Pl. Zwycięstwa) po obu stronach ulicy oraz przy ul. Bogusława (między pl. Zgody a ul. Krzywoustego) - napisał do nas Internauta Łukasz.

Sprawdziliśmy. Okazało się, że policjanci mają zgłoszenie o uszkodzeniu prawie 30 samochodów przy al. Wojska Polskiego.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o uszkodzeniu 27 pojazdów. Samochody mają porysowaną karoserię i poprzebijane opony - mówi podkom. Mirosława Rudzińska z KWP w Szczecinie. - W tej chwili policjanci są na miejscu i wykonują czynności.

Funkcjonariusze będą ustalać kto stoi za zdewastowaniem samochodów.

Zobacz też:


Zaglądamy do środka. Szczecińskie CSI. Tutaj rozwiązują kryminalne zagadki

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gość (gość)

UWAGA!!!!!! Ten psychopata jest groźnym stalkerem! Zaczął niszczyć auta ponieważ kobieta przez niego stalkowana, przerażona i zastraszona nie chciała wyjść z domu! Policja zgarnęła go na dołek gdyż był przy okazji pijany. Niestety na następny dzień został.... Uwaga... WYPUSZCZONY! Kobieta z nastoletnim dzieckiem nadal siedzi przerażona w domu, bo obawia się o ich własne życia! Człowiek jest nie poczytalny i już leczył się psychiatrycznie! Gehenna trwa już długo ale władze tymczasem rozkładając ręcę stwierdzały: Nic nie możemy zrobić. Zainteresowali się trochę dopiero gdy ten psychik zaczął zgrażać otoczeniu ale jak widać zainteresowanie jak szybko przyszło tak szybko zniknęło. LUDZIE! Uważajcie na auta i na siebie! Taki człowiek w bardzo częstych atakch furii jest zdolny do wszystkiego! Szkoda,że żyjemy w Polse. Ta bezsilność jest chyba w tym wszystkim najgorsza. Prześladowca może w tym kraju robić co chce,a wręcz jest chroniony przez Polskie prawo i to DOSŁOWNIE, a ofiara jest gnębiona i nikt się z nią nie liczy. Jeszcze raz LUDZIE BĄDŹCIE OSTROŻNI! Dzisiaj bezkarnie dewastuje auta,a jutro chwyci nóż i pójdzie do ludzi na rzeź, bo ,,przecież to jej wina,że do niego nie wychodzi\" ... Furiat jest zdolny do wszystkiego i grasuje po Szczecinie!

przemek (gość)

rok temu na parkowej koles przerysowal kilkadziesiat aut wzdluz calej ulicy- nie znaleziono go do dzis:)

Ardi (gość)

A czytałem, że gliniarze szczecińscy wychwalają cyfrowy monitoring miejski. To jazda do roboty!

.... (gość)

Jakiś czas temu ktoś zdewastował auta na Niebuszewie,skończyło się to tak, że policja umorzyła śledztwo.