ławieński sanepid zakazał kąpieli morskich w Jarosławcu (gm. Postomino) na odcinku plaży przy tzw. pasie startowym. To przez - enterokoki kałowe - bakterie w wodzie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
ławieński sanepid zakazał kąpieli morskich w Jarosławcu (gm. Postomino) na odcinku plaży przy tzw. pasie startowym. To przez - enterokoki kałowe - bakterie w wodzie. Z tego samego powodu nadal jest zamknięte dla kąpiących się jezioro Bukowo Morskie (gm. Darłowo) w Dąbkach.- W Jarosławcu można się kąpać w innych miejscach morza - mówi Kazimierz Franknestein, dyrektor sanepidu w Sławnie.
Władze gm. Postomino starają się wykryć truciciela przy pomocy straży gminnej i policji. Zakazy kąpieli obowiązują do odwołania. Szef sanepidu zapowiada, że kolejne wyniki badań pobranych próbek wody będą za kilka dni i wtedy zostaną wydane kolejne decyzje.

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!