Bicie rekordu Polski w liczbie osób, które zgłoszą się do żywego domina. To początek atrakcyjnej niedzieli. Bardzo atrakcyjnie zapowiada się najbliższa niedziela - 23 sierpnia w nadmorskim Jarosławcu (gmina ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Bicie rekordu Polski w liczbie osób, które zgłoszą się do żywego domina. To początek atrakcyjnej niedzieli.

Bardzo atrakcyjnie zapowiada się najbliższa niedziela - 23 sierpnia w nadmorskim Jarosławcu (gmina Postomino). - Zapraszamy na próbę pobicia rekordu Polski w liczbie osób, które zgłoszą się do utworzenia żywego domina - mówi Agnieszka Czarnuch z wydziału promocji Urzędu Gminy Postomino. - Ten dotychczasowy wynosi 560 osób i został ustanowiony w ubiegłym roku, w Darłowie. Liczymy, że po tej niedzieli przejdzie on do historii. Zapraszamy do wspólnej zabawy.
Początek imprezy o godzinie 19.30 na ulicy Nadmorskiej - parking przy Informacji Turystycznej. Tam też stanie scena na której wystąpi, po zakończeniu bicia rekordu, Grupa Operacyjna. Zespół znany jest z licznych piosenek opisujących polską rzeczywistość, ale z dużym przymrużeniem oka. Lider tego zespołu - Mieszko - zawsze budzi emocje. Początki Grupy Operacyjnej sięgają 1996, gdy dzisiejszy producent duetu - Ziemowit - założył swój pierwszy zespół. Projekt szybko upadł. W 2000 roku Ziemowit poznał Mieszka, który nagrywał swoje solowe utwory pod pseudonimem Fox. Rok później obaj postanowili stworzyć zespół i tak zrobili. Są znani głównie młodzieży, która także ogląda ich telewizyjny szoł - Fristajlo w telewizyjnej Vivie Polska. We wrześniu zeszłego roku zespół wydał trzecią płytę studyjną, pt. "Stan wyjątkowy". Aktualnie Grupa Operacyjna pracuje nad nowymi teledyskami i reedycją płyty.

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!