Warsztaty i Jarmark Wielkanocny w Szczecinie

Warsztaty i Jarmark Wielkanocny w Szczecinie (© Muzeum Narodowe w Szczecinie)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sobotę i niedzielę Muzeum Narodowe w Szczecinie zaprasza na Jarmark Wielkanocny. Dla dzieci zorganizowane zostaną również warsztaty.

Jarmark Wielkanocny

Gmach Główny Muzeum Narodowego w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 3, 12 kwietnia (sobota) godz. 10 – 18, 13 kwietnia (niedziela), godz. 10 – 16, wstęp wolny.

Na Jarmarku Wielkanocnym będzie można zobaczyć i kupić rzeczy związane ze świętami, m.in.: stroiki świąteczne, zabawki dla dzieci, ceramika ozdobna i użytkowa, wyroby z drewna i wikliny, ręcznie wykonana biżuteria, świece, kartki świąteczne i wiele innych niezwykłych przedmiotów.

- Wszystkie rzeczy prezentowane na stoiskach będą sprzedawane za symboliczne kwoty, a suma uzyskana ze sprzedaży zostanie przekazana na cele charytatywne – informuje Piotr Jankowski z muzeum.

Warsztaty świąteczne w muzeum


W niedzielę na dzieci będa czekać specjalne stanowiska pracy, a także wszelkie niezbędne materiały potrzebne do wykonania świątecznych jaj.

Każdy uczestnik warsztatów będzie mógł wykonać dwie pisanki, dlatego prosimy o przyniesienie pojemników, które ułatwią zabranie ich do domu.

Ze względu na bezpieczeństwo i komfort pracy wprowadzamy zapisy oraz podział uczestników na dwie grupy warsztatowe: I grupa 11.00–12.00, II grupa 12.10–13.10.

Wstęp: 10 zł od osoby.

Zapisy: Dorota Baumgarten-Szczyrska tel. 91 43 15 270, Ewa Kimak tel. 91 43 15 278 lub poprzez e-mail edukacja@muzeum.szczecin.pl

Darmowe zwiedzanie


Bezpłatna sobota z kulturą! Wszystkie gmachy Muzeum Narodowego w Szczecinie są udostępnione zwiedzającym bezpłatnie.

Zapraszamy do obejrzenia wystaw stałych i czasowych Muzeum Narodowego w Szczecinie.

Polecamy również: Zobacz, jak robili chleb przed setkami lat. Rewelacyjne warsztaty w muzeum [wideo, zdjęcia]
Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!