(© Redakcja MM)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed silnym mrozem w naszym regionie. W nocy temperatura spadnie do minus 17 stopni.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed możliwością wystąpienia na obszarze województwa zachodniopomorskiego - subregion wewnętrzny zachodni od godz. 21:00 dnia 25.01.2014 do godz. 12:00 dnia 26.01.2014 temperatury minimalnej w nocy od -17°C do -15°C.

Temperatura maksymalna w dzień od -10°C do -8°C. Prognozowana średnia prędkość wiatru od 15 km/h do 25 km/h.

Stopień zagrożenia 1 (w 3-stopniowej skali).

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

strachy na lachy !!!! (gość)

???? jaki gigantyczny mróz ???. Epoka Lodowcowa ??? minus 17 to nie jest gigantyczny mróz !!!!!! redaktorze tego NEWSA !!!!. Jak będzie minus 30 TO NAPISZ !!!!!.

zgladoch

a okienka do piwnic. na czas zimy pozamykane bo temu na parterze/bzdura/dupa zmarżnie!!!
Biedne zwierzaki!!..Gówna ludzkie by się nareszcie przewietrzyły.Przy otwartych koty sraja na dworze.To ludzie zamykając na przemian powodują,że zwierzak głupieje.!!!
Pijakowi nie zmarżnie w piwnicy jak się wysadzi...:((((
-------------
Trzeba nie mieć empatii za grosz!!

Kocurrek (gość)

Gigantyczne?. Krótka jest pamięć "dziennikarza", a czasy są tak ciężkie że bez chwytającego za gardło tytułu nie sprzeda się artykułu... Bywało u nas poniżej -20.

W grudniu byłem w Kanadzie, podczas wiru arktycznego. -35 stopni przy silnym wietrze do 40 węzłów. To był mróz, wg miejscowych - całkiem przeciętny...