Do 12 lutego potrwają ferie zimowe w naszym województwie. W tym czasie młodzież i dzieci uczestniczą w wielu zajęciach.9-letnia Agnieszka bierze udział w zajęciach ceramiki w Pałacu Młodzieży.

- Chciałam przyjść do tej pracowni, ponieważ od dawna interesuje mnie ceramika i rzeźba - mówi Agnieszka. - Już wcześniej się tym zajmowałam na kółkach plastycznych.

Nina, równolatka Agnieszki, trenuje karate.

- Tutaj nauczę się takich rzeczy, że potem będę najlepsza w klasie - mówi Nina.

Zajęcia w Pałacu Młodzieży odbywają się w dwóch turnusach. Poza Pałacem Młodzieży zajęcia organizują także Zamek Książąt Pomorskich, Muzeum Narodowe, Teatr Lalek Pleciuga i inne instytucje kulturalne.

W okresie od 1 do 12 lutego w godzinach 10-16, dzieci oraz młodzież szkolna będzie mogła bezpłatnie skorzystać z basenów 25 m i 50 m w Szczecińskim Domu Sportu przy ul. Wąskiej 16. Warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji szkolnej.

Informacje o stanie technicznym autokaru można sprawdzić na stronie www.bezpiecznyautobus.gov.pl. Wystarczy wpisać numer rejestracyjny pojazdu. W Szczecinie rodzice mogą dzwonić pod numer Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie 91 821 30 33 oraz 91 821 39 97

[reklama]

Polecamy na gs24.pl:[cs]

>>> Studniówka 2016: Szczecin, Stargard, Police, Nowogard, Gryfino. WIĘCEJ ZDJĘĆ! »
[/cs]

Zobacz także: Miss Studniówek 2016. Dodaj zdjęcie!

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!