ESCroom w Szczecinie ESCroom w Szczecinie

(© Sebastian Wołosz)

ESCroom w Szczecinie działa dopiero od soboty, ale już ma rezerwacje na najbliższy miesiąc.Tylko 60 minut na odnalezienie podpowiedzi i rozwiązanie zagadki prowadzącej do klucza zapewniającego ucieczkę. Escape the room to nowa gra zespołowa w centrum Szczecina.

O co chodzi? Uczestnicy zostają zamknięci w pokoju i w ciągu godziny muszą się z niego wydostać. Możemy zdecydować czy chcemy wziąć udział w śledztwie rodem z Milczenia Owiec, czy przeżyć dzień w tajnej bazie wojskowej.

Jeżeli nasza misja poniesie klęskę to... no właśnie co? Trzeba przekonać się na własnej skórze.

Pomysł na projekt został zaczerpnięty z gier komputerowych z lat 80. Zadaniem gracza było eksplorowanie otoczenia poprzez klikanie na elementy widoczne na ekranie i łączenie znalezionych informacji tak by uwolnić się z wirtualnego pokoju.

W kolejnych latach podobne gry zdobywały coraz większą popularność, także w internecie, aż w końcu trafiły do świata realnego.

Niezależnie od ilości osób wchodzących w skład drużyny, gra kosztuje jedyne 99 zł.

Vouchery można kupić siedzibie ESC Room przy ulicy Wojska Polskiego 42 w Szczecinie.

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

marianna (gość)

nie pokazali pokoi celowo zebys poszedł i zobaczyl pomysl ciekawy napewnosie wybiore

Kamil (gość)

Co wy macie z filmami? Wszystko mi odtwarza normalnie a na MM mam czarny ekran z dźwiękiem!
Uwielbiam te gry w necie! Kto wie, może się wybiorę z przyjaciółmi :D
Super pomysł!