W ramach Szczecińskiej Sieci Edukacji Ekologicznej młodzi artyści wzięli udział w plenerze artystycznym. Tematem prac - były Pomnik Czynu Polaków, Zamek Książąt Pomorskich, Różanka, Wały Chrobrego.

Masz zdjęcie do tego tematu?

WyślijW ramach Szczecińskiej Sieci Edukacji Ekologicznej młodzi artyści wzięli udział w plenerze artystycznym. Tematem prac - były Pomnik Czynu Polaków, Zamek Książąt Pomorskich, Różanka, Wały Chrobrego.

W dniu 19 sierpnia 2009 r. w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym Cuma w Szczecinie odbyło się podsumowanie warsztatów. W trzydniowym plenerze artystycznym brały udział dzieci z całego województwa zachodniopomorskiego. Pod okiem opiekunów farbami akwarelowymi malowały krajobrazy Szczecina, które zostały wyeksponowane na wystawie. Każdy z młodych artystów został wyróżniony. Otrzymali certyfikaty, dyplomy oraz nagrody książkowe, które wręczył im Dariusz Matejski dyrektor Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta. Z kolei młodzi artyści dziękowali, że mogły poznać tak ciekawe i piękne miasto jakim jest Szczecin.

Wkrótce wszystkie prace będzie można obejrzeć w galerii prezydenckiej w Urzędzie Miasta.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!