Policjanci z Darłowa wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej zatrzymali dwie barmanki. Jedna z nich na oczach policjantów sprzedała narkotyki nieletniemu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Policjanci z Darłowa wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej zatrzymali dwie barmanki. Jedna z nich na oczach policjantów sprzedała narkotyki nieletniemu. Druga zatrzymana posiadała środki odurzające w mieszkaniu. Łącznie zabezpieczono ponad 140 gramów różnego rodzaju narkotyków.

Do policjantów dotarły sygnały, że w jednym z darłowskich barów są sprzedawane narkotyki. W środę funkcjonariusze weszli do tego lokalu.

Jedną z barmanek – 51-letnią Teresę D. zastano tuż po tym, jak sprzedała „działkę” narkotyku 15-latkowi. Kobieta została zatrzymana. Policjanci znaleźli przy niej 49 woreczków z amfetaminą, 108 porcji marihuany oraz 58 tabletek ecstasy.


Druga pracująca w lokalu barmanka – 32-letnia Aurelia M. także posiadała narkotyki. Funkcjonariusze odnaleźli je w jej mieszkaniu. Zabezpieczyli 3 woreczki z amfetaminą, 10 tabletek ecstasy i wagę elektroniczną, która najprawdopodobniej służyła do porcjowania środków odurzających.


Obie zatrzymane noc spędziły w policyjnym areszcie.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za sprzedaż narkotyków małoletniemu grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 3 lat.

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: