XI Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych w Darłowie podliczony. Tegoroczna letnia impreza, pod względem finansowym, zbilansowała się on na zero Marian Laskowski z Darłowa organizator XI ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
XI Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych w Darłowie podliczony. Tegoroczna letnia impreza, pod względem finansowym, zbilansowała się on na zero

Marian Laskowski z Darłowa organizator XI Międzynarodowego Zlotu Historycznych Pojazdów Wojskowych podsumował tę imprezę pod względem gości, którzy przyjechali na nią. Także wyliczył kwestie finansowe. - Zlot zbilansował się na zero - mówi Laskowski. - Czyli nie musiałem do niego dokładać, ani też nic na nim nie zarobiłem. To nienajgorszy wynik w kryzysie.
Pasjonat akcentuje, że zaprasza każdego, kto chce poznać szczegółową kalkulację imprezy do siedziby swojej firmy w Malechowie. - Nie mam nic do ukrycia - mówi. - Wielokrotnie szukałem potencjalnych wspólników do zorganizowania zlotu i wyłożenia części pieniędzy na niego. Tak, jak ja to robię. W poprzednich latacht tacy śmiałkowie spodziewali się, że zarobią na zlocie walizkę pieniędzy, a po jego zakończeniu byli szczęśliwi, że zwróciły się im poniesione koszty. Gdy za rok ponownie proponowałem im współpracę to grzecznie dziękowali za pamięć, ale więcej nie mieli ochoty wejść w tę imprezę.
Laskowski dodaje, że letni zlot to ogromne przedsięwzięcie, które jest przygotowywane przez większość danego roku. Kulminacja wszystkiego następuje na dwa miesiące przed startem imprezy. Pasjonat dodaje, że w 2009 r. przez XI zlot przewinęło się około 90 tysięcy turystów, którzy podziwiali m.in. polskie czołgi przedwojenne TKS, TKS3, unikatowe motocykle Sokoły 600 i 1000, czy łazika polskiego. - Pojazdów było około tysiąc, a zlotowiczów, którzy rozbili swoje namioty na terenie zlotowiska trzy razy tyle - wylicza organizator. - To rekord frekwencji.
M. Laskowski już zaprasza na IV Zimowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych, który będzie w ostatni weekend stycznia 2010 r. na darłowskiej Patelni. Ponadto w ramce poniżej są wymienieni sponsorzy, którzy wsparli tegoroczny letni zlot.- Każdemu, kto mi pomógł dziękuję za to - mówi M. Laskowski.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!