Finał Bursztynowej Miss Polski 2009 i koncert zespołu Łzy. To wszystko w tę w sobotę - 15 sierpnia w nadmorskim Darłowie. Start imprezy o godz. 17.30 na scenie przy hotelu Apollo Aż 12 pięknych pań zaprezentuje się ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Finał Bursztynowej Miss Polski 2009 i koncert zespołu Łzy. To wszystko w tę w sobotę - 15 sierpnia w nadmorskim Darłowie. Start imprezy o godz. 17.30 na scenie przy hotelu Apollo

Aż 12 pięknych pań zaprezentuje się 15 sierpnia (sobota) w Darłówku Wschodnim. Są to finalistki konkursu Bursztynowej Miss Polski 2009, które będą rywalizować o ten tytuł. Wyboru najpiękniejszej dokona publiczność przy pomocy kart do głosowania, które zostaną rozdane w czasie trwania imprezy. Kandydatka, która zdobędzie największe poparcie zostanie uhonorowana tytułem Bursztynowej Miss Polski 2009. Ponadto wyróżnione zostaną dwie panie wskazane przez sponsorów imprezy.
- Przewidujemy dla dziewcząt wiele bardzo atrakcyjnych nagród. Między innymi biżuterię z bursztynu, kosmetyki, bieliznę - wylicza Anna Krasowska, zajmująca się organizacją konkursu. - Naprawdę jest o co walczyć.
Kandydatki, wyłonione w drodze eliminacji w nadmorskich miejscowościach (Jarosławiec, Mielno, Świnoujście, Ustka, Puck) zaprezentują się w pięciu odsłonach. Między innymi będzie je można zobaczyć w bikini, bieliźnie, sukniach oraz strojach jednoczęściowych.
- Występ piękności nie jest jedyną atrakcją wieczoru - zachęca do przyjazdu w sobotę do Darłowa Arkadiusz Sip, dyrektor Darłowskiego Ośrodka Kultury, współorganizującego całość. - Serdecznie zapraszam na występ gwiazdy wieczoru - zespołu Łzy. Wcześniej, o godz. 18.30, na scenie przy hotelu Apollo wystąpi Paulina Lenda- dwukrotna laureatka telewizyjnej "Szansy na sukces" oraz finalistka programu "Mam talent". O godz. 19.30 - koronacja najpiękniejszych pań i przyznanie tytułu Bursztynowej Miss Polski 2009. Później, o godzinie 20, na scenę wkroczy zespół Volver, którego założycielem jest Tomasz Lubert, były gitarzysta i kompozytor zespołu Virgin. Natomiast wokalistą grupy jest znany z drugiej edycji "Idola" - Mariusz Totoszko.
Zwieńczeniem atrakcyjnego wieczoru będzie koncert zespołu Łzy, który rozpocznie się o godzinie 21.30. Świetna zabawa i przyjemna atmosfera gwarantowane. Wstęp wolny.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!