„Czarne światło”. Tajemniczy grobowiec wampirów pod Warszawą? „Czarne światło”. Tajemniczy grobowiec wampirów pod Warszawą?

„Czarne światło”. Tajemniczy grobowiec wampirów pod Warszawą? (© mat. pras. )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Tym razem archeologiczne perypetie Guzowskiej przenoszą się do Polski. Nie oznacza to, że zabraknie emocji. Wprost przeciwnie, w powieści mamy całą panoramę społeczną z wysoko postawionym proboszczem, który chce wypędzić badaczy.

Miłość, zaskakujące wydarzenia i… wampiry. Tym razem Guzowska przenosi swoich bohaterów do małego miasteczka pod Warszawą. Tam, w mieście gdzie Mario Yblem się wychował rozpoczynają się wykopaliska. Udaje się znaleźć kilka pochówków antywampirycznych.

Problem w tym, że ktoś kradnie szkielety. W sprawę miesza się miejscowy proboszcz, który uważa, że obudzono „Złego”. Przeciwko archeologom buntują się mieszkańcy. Badacze zyskują jednak nieoczekiwanego sojusznika.

Szkielety cały czas znikają, a poza tym nagle dochodzi do morderstwa. Czy Mario poradzi sobie z całą sytuacją, sprzeciwem kościoła i lokalnych kacyków?

Tytuł: Czarne Światło
Autor: Marta Guzowska
Wydawnictwo: Burda Książki


Książki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!