Ostatnia gra kontrolna nie potoczyła się po myśli Dariusza Wdowczyka i jego podopiecznych. Portowcy grali wolno i bez polotu.

Bramki: Magnuski (41), Inczewski (64).

Błękitni: Ufnal - S. Murawski (75 Galoch), Pustelnik (75 Baranowski), Liśkiewicz, Wawszczyk - Gutowski (60 Zdunek), Fijałkowski (46 Poczobut), Flis (60 Więcek), Fadecki (70 Graś) - Gajda (46 Filipowicz), Magnuski (60 Inczewski).

Pogoń: Janukiewicz (46 Kudła) - Frączczak, Golla, Hernani, Lewandowski (46 Leonard), Kun, Rogalski, Matras (60 Kotłowski), Murayama (46 Lisowski), Bąk (46 Rudol), Zwoliński (46 Małecki).

W pierwszej połowie okazji czystych bramkowych praktycznie nie było. Błękitni dobrze ustawieni na własnej połowie, sprawnie utrudniali rozegranie i dobrze przechodzili do ataków.

Po jednym z przechwytów na połowie Pogoni piłka znalazła się pod nogami Michała Magnuskiego. Ten pięknie przyłożył zza pola karnego w górny róg bramki. Radosław Janukiewicz nie miał nic do powiedzenia. Podobnie, jak w drugiej połowie Dawid Kudła.

Kontratak i dokładne podanie na gola zamienił Sebastian Inczewski. Po stronie Portowców najbardziej aktywny był w drugiej połowie Adam Frączczak, przesunięty do pomocy, ale Marek Ufnal rozegrał dobry mecz w bramce Błękitnych i zachował czyste konto.

Do drużyny Błękitnych z Pogoni wypożyczony jest Rafał Gutowski, a angaż starają się mi.in. Oskar Fijałkowski, Sebastian Murawski, czy Patryk Galoch.

- Współpraca z Pogonią, jeżeli chodzi o młodych zawodników, układa się bardzo dobrze - mówi Krzysztof Kapuściński, trener Błękitnych Stargard.