Piątek to kolejny dzień akcji „Bezpieczna droga do szkoły. Wspólnie z policją i żandarmerią wojskową patrolowaliśmy okolice szkoły podstawowej nr 45 na os. Zawadzkiego.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Już po godz. 7.00 pojawiliśmy się w okolicy podstawówki przy ul. Benesza. Największy ruch zaczął się jednak ok. godz. 7.30. Jeździ więcej samochodów, a dzieci idą w tym czasie do szkoły.

Na jednym z przejść (przez ul. Zawadzkiego w pobliżu Benesza) jest pani, która pomaga najmłodszym przejść na drugą stronę ulicy. Niestety jak się okazało wiele osób zamiast przejść na pasach, przebiega na drugą stronę ulicy.

Funkcjonariusze, którzy patrolowali okolice szkoły rozmawiali dzisiaj z dziećmi, które przechodziły w nieoznaczony miejscu. Upominali, ostrzegali i prosili.

To jednak nie jedyny problem w tym miejscu. Rano zwiększa się tutaj także ruch samochodów. Kierowcy, którzy wyjeżdżają z ul. Benesza w Zawadzkiego często nie ustępują pierwszeństwa przechodzącym.


Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

krystyna S

Dzieci chodzą jak są uczone w Szkole i przykład biorą. Na moim blogu pokazano,jak dzieci są uczone i jaki przykład dostają.
Dziwne że kamizelki odblaskowe na pokaz mają Służby - a potrzebujący nauczyciele przeprowadzający dzieci przez ulice nie mają.
W swoich autach zostawili?poco?

David Stettiner

Żandarm po co?. A Żandarm tam po co?
Nic do roboty w sprawach związanyc z wojskiem nie m?
Może żołnierze do szkoly chodzą?
A może stan wojenny wprowadzono?
Czemu u nas to wszystko poplątane:......................

christoph

hmm.... ... a czemu Ty się wszystkiego totalnie bez sensu czepiasz? i to jeszcze pisząc dwa posty pod sobą ze swoich dwóch kont? Rozdwojenie jaźni to jest choroba i z tym trzeba do lekarza... jeszcze tylko czekam aż zaczniesz się kłoćić sam ze sobą...