(© materiały policyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci zabezpieczyli blisko 100 gramów marihuany i zatrzymali w tej sprawie 20-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania, przywozu i wprowadzania do obrotu środków odurzających. Teraz grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Wyraź swoją opinię na ten temat!Skomentuj informację
Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia?Napisz!
Chcesz ZA DARMO zareklamować swoją firmę? Dodaj ją do naszego Katalogu Firm


W minioną sobotę funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu zauważyli stojący na parkingu samochód osobowy, w którym znajdowały się dwie osoby. Gdy mundurowi zbliżyli się do zaparkowanego przy osiedlu Poetów pojazdu, jeden z mężczyzn na widok policjantów wyrzucił przez okno foliowy woreczek. W trakcie interwencji myśliborscy policjanci stwierdzili, że w pakunku znajduje się znaczna ilość roślinnego suszu. W związku z tym obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni na komendę.

Podczas dalszych czynności okazało się, że zabezpieczona substancja to blisko 100 gramów marihuany, a zatrzymani to 20-latek i jego o dwa lata młodszy kolega, mieszkańcy powiatu myśliborskiego. Starszy z mężczyzn przyznał się, że on jest właścicielem woreczka z narkotykami, który przywiózł z Niemiec w celu dalszej ich sprzedaży na terenie naszego kraju.

Zatrzymany 20-latek usłyszał zarzuty posiadania, przywozu i wprowadzania do obrotu środków odurzających, za co grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 8. Dzisiaj zapadnie decyzja o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego. Jego młodszy kolega po przesłuchaniu został zwolniony.Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: