100 tys. zł - tyle wynosi kapitał spółki Polskie Stocznie. Do takich informacji dotarło Polskie Radio Szczecin. Spółka Polskie Stocznie będzie zarządzała stoczniami w Gdyni i Szczecinie, pod warunkiem, że właściciel ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


100 tys. zł - tyle wynosi kapitał spółki Polskie Stocznie. Do takich informacji dotarło Polskie Radio Szczecin. Spółka Polskie Stocznie będzie zarządzała stoczniami w Gdyni i Szczecinie, pod warunkiem, że właściciel wpłaci do 17 sierpnia 380 mln zł za obie stocznie.

We wpisie do Krajowego Rejestru Sądowego podano, że wszystkie akcje Polskich Stoczni należą do firmy Stichting Particulier Fonds Greenrights.

W Radzie Nadzorczej zasiadają: Georg Elias i Jaap Veerman oraz Małgorzata Wypychowska. Jan Ruurd de Jonge, którego na konferencjach prasowych przedstawiano jako prezesa Polskich Stoczni jest tylko członkiem zarządu tej firmy.

Siedziba spółki Polskie Stocznie jest w Warszawie przy ulicy Sieleckiej 22.

Z wiadomości, do których dotarło Radio Szczecin wynika, że przedmiotem działalności spółki jest budowa statków, dróg szynowych, kolei podziemnych, rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych, transport morski i przybrzeżny pasażerski.

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!